Ameliyat sonrası nasıl görüneceğim?

Ameliyat sonrası nasıl görüneceğim?

Estetik ameliyat düşünen hastalar yeni göğüs, vücut veya yüzlerini “üstlerinde deneyerek” her hastanın en büyük sorusuna yanıt alabilecekler: “Ameliyat sonrası nasıl görüneceğim?”

Estetik ameliyat adayları Crisalix 4D AR ile yüz, vücut ve göğüs müdahalelerinden sonra yaklaşık nasıl sonuçlar alabileceklerini daha masaya yatmadan deneyimleme şansı yakalıyorlar. Tek yapmanız gereken Mersin’de Dr Vasfi Çelik’e randevu almak.

             

Crisalix: 4D simülasyonları sıradışı bir deneyim

Görünüşünüze kalıcı bir değişiklik yapmak hafife alınacak bir karar değildir. En küçük değişime bile karar vermeden olası ameliyat sonucunu görsel olarak deneyimlemek istemek her aday için normal bir beklentidir. Crisalix öncesinde hastalara bu genel beklentiye yanıt veren tatminkar çözümler yoktu. Tek uygun seçenek başka hastaların önce/sonra resimlerine bakmak veya göğüs büyütme için ölçü sütyenleri kullanmak ve son zamanlarda 3 Boyutlu çözümlerdi. Crisalix en son bilişim teknolojilerini kullanarak tüm hastalara Sanal Gerçeklik ve Arttırılmış Gerçeklik  deneyimini ulaşılabilir hale getirdi ve onlara hak ettikleri ilgi ve konsültasyon kalitesini yaşatıyor.

Hastaları prosedürler hakkında eğitirken onları daha iyi anlamak, interaktivite sunmak ve ameliyat sonrası memnuniyeti daha önce ulaşılması mümkün olmayan seviyelere getirmek üzere bu sıradışı teknoloji şimdi Op. Dr. Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrah Vasfi Çelik kliniğinde.

 

Simülasyonun ana faydaları nelerdir?

Estekik plastic cerrahi alanında yapılan en önemli ve dünyanın her yerinden yüzlerce plastic cerrahın katıldığı geniş çaplı araştırma gösteriyor ki:

  • Crisalix konsültason hastalarının %99’u o kadar memnunlar ki cerrahlarını arkadaşlarına tavsiye ediyorlar
  • Crisalix konsültasyonları geleneksel konsültasyon yöntemlerine göre memnuniyetsizlik oranlarını %20’den %1e düşürüyor
  • Geleneksel konsültasyon hastalarının %86’sı istedikleri prosedüre karar vermek için aylar hatta yıllar boyu beekliyor veya erteliyorlar. Crisalix konsültasyon hastaları prosedürlerine kendilerinden daha emin bir şekilde sadece günler içinde karar veriyorlar.

Dünya çapında Plastik Cerrahi Dernekleri, Teknoloji ve Medya liderlerinin tavsiyesi. Samsung, CNN, Elle, Cosmopolitan, ABC, ve pek çok ululararası Plastik Cerrahi derneği 3 boyutlu simulasyonu tavsiye ediyor ve son zamanlarda 4 Boyutlu Sanal Gerçeklik ve Arttırılmış Gerçeklik tüm medikal estetik dünyasına hasta eğitimi ile daha bilinçli karar verme sürecine katkı sağlıyor. Crisalix kullanan cerrahlar sundukları yüksek teknoloji ve ilgi ile çok daha yüksek hasta memnuniyeti seviyelerine ulaşıyorlar.

Meme,vücut ve yüz şekilledirme öncesi Crisalix 4D AR simülasyonu  hakkında bilgi ve randevu için kliniğimize ulaşabilir, güzel bir kahve eşliğine ücretsiz daha fazla bilgi alabilir ve muayene olabilirsiniz…

No Comments

Post A Comment