Crisalix

3 BOYUTLU YENİ NESİL
SİMÜLASYON CRISALIX

Ameliyat esnasında planlanan değişiklikleri ameliyat öncesi hastaya üç boyutlu görüntüsü üzerinde uygulama ve bunu sanal gerçeklik ortamında hastanın görebilmesini sağlayan CRISALIX uygulaması sayesinde hasta yapılacak değişiklikleri isteği doğrultusunda olup olmadığı, isteklerinin gerçekten ona yakışıp yakışmadığını artık değerlendirebiliyor. Bu hastaya ve de doktora büyük bir avantaj sunuyor. Göğüs, burun, yüz ve pop estetiği uygulanabileceği alanlardan bazılarıdır…

Hamidreza Samani tarafından yazılan bu uygulama dünyasında en çok tercih edilen model haline geldi Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı. Ameliyathane acaba ameliyat sonrası nasıl işlenebileceğini açıkladım yok eden … Şu anda plastik cerrahların ilk tercihi haline geldi. Estetik ameliyatı, doktor bütün cihazların montajında ​​cihazların montaj videolarının videosunu çektikten sonra bu makinaya yüklüyor. Ve ameliyat öncesi ortaya çıkacaksınız sonlandırarak veriyor. Simülasyon gerçek sonuca çok yakın olması ile tüm rakiplerini geride bıraktı.

Plastik ve Estetik cerrahide uzun yıllardır tek boyutlu resimler üzerinde “Photoshop” ve benzeri programlarla çalışılabilir hastaya planlananlar hakkında fikir edinmesiyle yardımcı olunurdu. Halen bazı plastik cerrahlar bu ile ilgili devam ediyor. Teknolojinin gelişmesi ile bu alanda üç boyutlu görüntüler üzerinde önde başlandı. CRISALIX gerçek 3 boyutlu kamera çekimi görüntülerin üstünde çalışanğı için rakiplerine göre üstün ve gerçekçi bir sonuç elde ediyor. Ayrıca 3 boyulu gözlük üzerinde hastaya sanal yolda planlama kendini görme olanağını sağlanıyor.

mersin estetik,ameliyat,mersin burun ameliyatı,mersin,cerrah,doktor,plastik,cerrahi,rekonstrüktif,vasfi çelik

Mersin de bir ilk olarak bu hizmet hastalarımıza sunmaktan gurur duyuyoruz. Tanıtım dünyası ile giden 1 ay boyunca hastalarımız 3 boyutlu otel hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilecektir. İçin Ücretsiz randevu için hemen 05550922122 i arayın.

Mersin Estetik Plastik Cerrah Op. Dr. Vasfi ÇELİK Whatsapp